Sufity napinane i produkty Barrisol

Produkty Barrisol

Co to jest sufit napinany Barrisol?

Przede wszystkim jest to folia polimerowa o specjalnym opatentowanym składzie z tzw. pamięcią strukturalną, którą rozpina się na odpowiednio zaprojektowanych profilach przymocowanych zazwyczaj do ścian. Poprzez odpowiednie nagrzanie i rozpięcie materiału możemy tworzyć niepowtarzalne i unikalne powierzchnie. Dzięki bogatej i różnorodnej gamie materiałów jesteśmy w stanie wykonać każdy indywidualnie zaprojektowany kształt sufitu włączając w to przeróżne formy przestrzenne 3D. Materiały Barrisol są klasyfikowane M1, B s2 d0, na reakcję ognia, nie zawierają ftalanów i metali ciężkich (kadm, rtęć, arsen) nietoksyczne i 100% podlegają recyklingowi.

4
Proponujemy model klasycznego sufitu napinanego, który rozciąga się na całej powierzchni, od ściany do ściany. Jest najbardziej popularnym rozwiązaniem do miejsc, które wymagają odświeżenia lub remontu.
4
Wśród proponowanych produktów wyróżnia się sufit podświetlany, pozwalający na stworzenie jednolitej powierzchni lub efektownych ram. Specjalny materiał rozprasza światło w taki sposób, że nie powstaje efekt cienia.
4
Proponujemy specjalne sufity napinane, na które mogą zostać naniesione dowolne wzory. Umożliwia to stworzenie dowolnej aranżacji wnętrza i odpowiednie jej spersonalizowanie, by zrealizować autorski projekt.
4
Prezentujemy modele sufitów napinanych, których zadaniem jest poprawa akustyki wnętrza. Absorbują hałas, wpływając pozytywnie na czytelność dźwięku. Doskonałe do wnętrz o dużej powierzchni.
4
Sufit napinany w formie kasetonów modułowych to nie tylko nieograniczone możliwości aranżacyjne, ale także poprawa funkcjonalności wnętrza – umożliwiają prosty dostęp do powierzchni nad sufitem, kryjącej np. instalacje.
4
Oferowany model sufitu napinanego pozwala na indywidualne stworzenie wystroju wnętrza. Na powierzchnię nanoszone są dowolne, wybrane wzory o strukturze zamszu. Wzory mogą występować w wielu kolorach.
4
Prezentujemy linię ekskluzywnych membran PCV na ściany i sufity, ozdobionych wyjątkowym wzorem, pozwalającym na stworzenie niezwykle eleganckiego i efektownego wystroju wnętrz. Materiał jest estetyczny, a przy tym trwały.
4
Niezwykle efektowne wnętrza można stworzyć za pomocą sufitów napinanych Barrisol Mirror, które imitują lustra. Są dostępne w różnych odcieniach, co pozwala na dowolność w aranżacji. Mogą pokrywać całą powierzchnię lub tworzyć pojedyncze kształty.
4
Na oferowane materiały można nanieść dowolny wzór lub logo Klienta, co umożliwia stworzenie elementu aranżacji indywidualnie dostosowanego do wymagań. Duża dostępność wzorów i kolorystyki pozwala na sporą dowolność.
4
Proponowany model Barrisol Trempo to system stworzony z arkuszy montowanych za pomocą sznurowania. Są doskonałym rozwiązaniem dla pomieszczeń o dużych powierzchniach, a także na zewnątrz. Estetyczne i trwałe.
4
Łączymy materiał na sufit napinany z aluminiowymi profilami, by stworzyć indywidualnie zaprojektowane oświetlenie do wnętrz. Dowolność rozmiarów, kształtów i kolorów umożliwia realizację każdego pomysłu.
4
Tworzymy także sufity napinane w formach 3D, realizując je na indywidualnie dostosowanej do projektu konstrukcji. Umożliwia to stworzenie wyjątkowo efektownych elementów aranżacji, doskonałych do nowoczesnych wnętrz.
4
Proponujemy zawieszane ramy świetlne, które umożliwiają uzupełnienie aranżacji sufitu w niezwykle efektowny sposób. Dzięki zastosowaniu technologii LED są rozwiązaniem oszczędnym, a przy tym odpowiednio rozpraszającym światło.

Referencje

  • Certyfikat 1 z 8
  • Certyfikat 2 z 8
  • Certyfikat 3 z 8
  • Certyfikat 4 z 8
  • Certyfikat 5 z 8
  • Certyfikat 6 z 8
  • Certyfikat 7 z 8
  • Certyfikat 8 z 8
Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem:
  • barrisol
  • artolis
Do góry