Sufity Napinane-Oferta

Sufity Napinane-Oferta

Sufity napinane BARRISOL

Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową kolekcję produktów marki BARRISOL – NORMALU S.A.S. z siedzibą we Francji. Poczynając od 1969 roku kiedy to właściciel Pan Fernand Scherrer zaprezentował pierwszy sufit napinany, do chwili obecnej powstał prawdziwy Wszechświat Barrisola. Dziś pełna kolekcja zawiera ponad 80 unikalnych opatentowanych rozwiązań sufitów napinanych. Każdy jeden sufit Barrisol jest produkowany w zakładzie Normalu Barrisol w Kembs, co upoważnia do pełnej gwarancji, i zobowiązuje do solidności i najwyższej jakości.

Oferta sufitów napinanych BARRISOL – skierowana jest do inwestorów instytucjonalnych jak i prywatnych. Powłoki Barrisol praktycznie mogą być stosowane w każdym pomieszczeniu. Często są stosowane w salach konferencyjnych, halach sportowych, basenach a także obiektach sakralnych gdzie doskonale poprawiają akustykę. Chętnie po materiały z kolekcji Barrisol sięgają architekci projektujący wnętrza hoteli, banków, przeróżnych salonów czy restauracji. Rozwiązania systemów Barrisol znajdują także zastosowanie w prywatnych rezydencjach czy niewielkich mieszkaniach.

Rozwiązania te stanowią wyjątkowe połączenie elegancji i funkcjonalności, Barrisol proponuje unikalny design z nieograniczonymi możliwościami w zakresie aranżacji, akustyki i oświetlenia. Powstałe w ten sposób sufity podświetlane tworzą w pomieszczeniu niepowtarzalny nastrój. Możliwość stosowania cyfrowych technik druku na rozpinanej i podświetlonej membranie otwiera baśniowe wręcz możliwości tworzenia dowolnych kompozycji.

Firma Barrisol może być dumna ze swojego indywidualnego podejścia etycznego we wszystkich formach swojej działalności. To etyka jest wartością która tworzy markę, bo Barrisol to nie tylko sam sufit. Barrisol to firma która 45 lat temu stworzyła i opatentowała jako pierwsza na świecie system sufitów napinanych. To długie lata doświadczeń na rynku aranżacji wnętrz. To wyselekcjonowana stabilna kadra instalatorów i serwis opiekujący się każdym powierzonym nam projektem. 

Barrisol to przebadany, certyfikowany produkt o najwyższych światowych parametrach i atestach. To w końcu marka sama w sobie jak chociażby Coca Cola czy ADIDAS. Nabywając nasz produkt przekazujemy Państwu pewną filozofię firmy, która powstała po to, by cieszyć ludzi i upiększać im życie.


Sufity napinane


Każdy projekt traktujemy indywidualnie, a do wykonania zlecenia podchodzimy kompleksowo i profesjonalnie.

W zakresie naszych usług leży dostawa materiałów wraz z montażem oraz instalacje oświetlenia, wentylacji, itp.

Zajmujemy się montażem sufitów Barrisol - światowego lidera w tej branży. Stawiamy na najwyższą jakość i precyzję wykonywanych zadań.

Dajemy Klientom pełną dowolność w wyborze kolorystyki, kształtu i innych parametrów, by byli całkowicie zadowoleni z otrzymanego efektu.


Płótna ARTOLIS

 

Nowością którą próbujemy zainteresować inwestorów i architektów wnętrz jest wykończenie ścian i sufitów dekoracyjnymi powłokami akustycznymi.

 

System nie jest nowatorski ale w Polsce mało znany. Firma ARTOLIS, partner BARRISOL proponuje sprawdzone materiały pozwalające na doskonałe

wyciszenie i poprawę warunków akustycznych pomieszczeń. Produkty artolis® oferują nieograniczone możliwości druku na materiałach o szerokości

do 5 m bez szwu, a materiały artolis® z nadrukiem, lumière, łączą obraz i światło aby stworzyć oryginalny design.

Dewizą naszej firmy jest PRECYZJA - JAKOŚĆ - SOLIDNOŚĆ a miarą sukcesu - zadowolony Klient.


Projekty BARRISOL 3D


Zapraszamy do współpracy.


Z poważaniem Andrzej i Wojciech Poczobut.


Referencje

  • Certyfikat 1 z 8
  • Certyfikat 2 z 8
  • Certyfikat 3 z 8
  • Certyfikat 4 z 8
  • Certyfikat 5 z 8
  • Certyfikat 6 z 8
  • Certyfikat 7 z 8
  • Certyfikat 8 z 8
Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem:
  • barrisol
  • artolis
Do góry