O firmie

O firmie

Firma AGI s.c. POCZOBUT i SYN utworzona została na fundamentach i doświadczeniach Zakładu Usługowo-Montażowego AHILTIP powstałego w 1988 roku. Początkowo zajmowaliśmy się drobnymi montażami karniszy, żaluzji, rolet, paneli ściennych czy podłogowych. Z czasem usługi nasze obejmowały szeroko pojmowaną technikę zamocowań. Stosując metodę wstrzeliwania kołków do betonu i stali jesteśmy gotowi podjąć się nietypowych zadań z zakresu zamocowań np. bezpośredniego montażu blach profilowanych do konstrukcji stalawej.

Agi S.C.

Od 1992 roku jako jedni z pierwszych na Podlasiu zaczęliśmy instalować sufity podwieszane. Oferta naszych usług jest skierowana zarówno do dużych inwestorów (banki, supermarkety) jak i do małych firm (biura, apteki, sklepy). Chętnie również realizujemy zlecenia osób prywatnych.

Certyfikat

Ponad ćwierć wieku doświadczeń pozwala nam poszczycić się wieloma udanymi realizacjami ( patrz lista referencyjna i zdjęcia). Zakres naszych usług obejmuje kompleksowe wykończenia wnętrz. Od wielu lat specjalizujemy się w montażu sufitów podwieszanych. Oferujemy materiały renomowanych firm w tej branży np: ECOPHON, ROCKFON, PARAFON, OWA, AMF, ARMSTRONG oraz HUNTER DOUGLAS czy BARWA-SYSTEM.

O firmie

Czerwiec 2011 roku był dla nas przełomowy, ponieważ podpisaliśmy umowę o współpracy z francuską firmą BARRISOL NORMALU S.A.S. - lidera światowego w dziedzinie sufitów napinanych. I od tego momentu mamy przyjemność proponować Państwu produkty z kolekcji tej renomowanej firmy, ponieważ jesteśmy certyfikowanymi przedstawicielami i importerami sufitów napinanych - BARRISOL. Oferta nasza obejmuje również propozycję ciekawego oświetlenia do montowanych sufitów.Współpraca z doświadczonym i uznanym projektantem oświetlenia inż. Krzysztofem Nowakowskim -INSPIRACJE ŚWIATŁEM pozwala nam zaproponować Państwu bajeczne wnętrza malowane światłem.

W kwietniu 2014r. po ukończonym szkoleniu w siedzibie NORMALU S.A.S. w Kembs otrzymaliśmy certyfikat upoważniający do instalowania pięknych tkanin ARTOLIS.     


   

Witamy na naszej nowej stronie

Dziękujemy uprzejmie za odwiedzenie naszej nowej strony. W międzyczasie pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu mobil: 604 198 516 i stacjonarny: (85) 675 48 98. Oczekujemy na kontakt z Państwa strony. Zapraszamy również do kontaktu mailowego pod adresem: biuro@barrisol-poczobut.pl


Odwiedź nas na Facebooku

 Referencje

  • Certyfikat 1 z 8
  • Certyfikat 2 z 8
  • Certyfikat 3 z 8
  • Certyfikat 4 z 8
  • Certyfikat 5 z 8
  • Certyfikat 6 z 8
  • Certyfikat 7 z 8
  • Certyfikat 8 z 8
Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem:
  • barrisol
  • artolis
Do góry