Certyfikaty i Atesty

Certyfikaty i Atesty

PREZENTACJA

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu przedstawiającego firmę Normalu Barrisol.

 

certification ulProdukt Barrisol posiada certyfikację UL.

Certyfikat UL jest zgodny z nowymi standardami obowiązującymi na rynkach Ameryki Północnej i Kanady.

 

 

 

 

certification 6Barrisol posiada certyfikat CE. Oznakowanie CE "Conformité Européenne", wskazuje na zgodność z podstawowymi wymaganiami zdrowia i bezpieczeństwa odpowiednich dyrektyw Unii Europejskiej.

Barrisol jest pierwszym z sufitów napinanych posiadającym certyfikat CE. Certyfikat ten stosuje się w odniesieniu do materiałów przezroczystych, satynowych, lakierowanych, matowych i metalicznych. Pozostałe rodzaje folii zostanie zatwierdzony wkrótce. Określenie to oznacza, że Barrisol jest zgodny z wymogami Unii Europejskiej na materiały budowlane.

 

 

certification imoMiędzynarodowej Organizacji Morskiej (IMO) certyfikacji.

Barrisol Normalu SAS uzyskała certyfikat IMO potwierdzające możliwość zainstalowania Barrisol na statkach. Wszystkie sufity Barrisol spełniają kryteria A.651 rezolucji Międzynarodowej Organizacji Morskiej.

 

 

 

 

Skład:

Ponieważ wartości grupy firmy często są mierzone za jego zbiór zobowiązań, Barrisol NORMALU SAS jest członkiem wielu organizacji i stowarzyszeń.

 

certification 1US Green Building Council jest organizacją non-profit przywódców wspólnoty pracy, aby zielone budynki dostępne były dla wszystkich w ciągu jednego pokolenia. USGBS stworzył LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) świadectwo dla budynków Green.

www.usgbc.org

 

 

 

certification 2CAGBC, Kanada Green Building Council, prowadzi do przekształcenia terenów zabudowanych i obiektów dla społeczności, które są dla środowiska, dochodowe w zdrowych miejsca pracy i wypoczynku. Wszystko poprzez zaangażowanie i uaktywnianie przemysłu i rządów oraz wsparcie organizacji pokrewnych w celu przyspieszenia zrównoważonego budownictwa i rozwoju Kanada.

www.cagbc.org

 

 

 

certification 5Misja UKGBC, UK Green Building Council, ma na celu poprawę stabilności środowiska architektonicznego, przekształcając sposób planowania, projektowania, budowy, utrzymywania i obsługi budynku. UK-GBC pomaga ukształtować duchu partnerstwa pomiędzy rządem, przemysłem i innymi zainteresowanymi grupami w celu zaspokojenia potrzeb w zakresie zrównoważonego rozwoju.

www.ukgbc.org

 

 

 

certification 3Związek producentów UNIFAB, Francuskiego Stowarzyszenia Walki z Fałszerstwem stanowi unikatowe obserwatorium w sprawie ochrony praw własności intelektualnej. Barrisol NORMALU SAS jest członkiem komitetu doradczego z Air Liquid, Bic, Chanel, Danone, Hermes, Louis Vuitton, L'Oreal, Microsoft, Nike, Peugeot, Renault, Richemont, Sanofi Aventis i Seb.

www.unifab.com

 

 

 

certification 4Iept gromadzi specjalistów sufitów napinanych z 29 krajów europejskich w celu promowania jakości materiałów, stosowanie recyklingu i materiałów pochodzących z recyklingu.

www.iept.eu

Posiadamy aktualne certyfikaty i atesty

Referencje

  • Certyfikat 1 z 8
  • Certyfikat 2 z 8
  • Certyfikat 3 z 8
  • Certyfikat 4 z 8
  • Certyfikat 5 z 8
  • Certyfikat 6 z 8
  • Certyfikat 7 z 8
  • Certyfikat 8 z 8
Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem:
  • barrisol
  • artolis
Do góry